1zł za pożyczkę na kokos.pl | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

1zł za pożyczkę na kokos.pl

prezentZ okazji drugich urodzin Kokos.pl, największy serwis social lending w naszym kraju przygotował dla Ciebie kolejną promocję. Do końca lutego 2010 możesz za symboliczną złotówkę założyć konto i przeprowadzić wszystkie dostępne w serwisie weryfikacje:

Promocyjne ceny obejmują także osoby które już mają konto w serwisie kokos.

Bardzo korzystne warunki oferowane w ramach promocji to coraz częstszy sposób zachęcania tak pożyczkobiorców jak i inwestorów do korzystania z pożyczek społecznościowych. Aby nie przegapić najkorzystniejszych promocji możesz subskrybować kanał RSS tego bloga i być zawsze poinformowanym o nowościach.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

    Dodaj odpowiedź

    Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.