40zł od kokos.pl – wojna trwa | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

40zł od kokos.pl – wojna trwa

pieniądzeOstatnio możesz zaobserwować prawdziwy wysyp promocji w obszarze polskiego social lending. Kokos.pl od zawsze dawał 10zł prezentu nowym użytkownikom, a ostatnio w ramach reklamy zwolnił wszystkich użytkowników z opłat na rzecz serwisu i płacenia za dokonywane weryfikacje. Depcząca po piętach kokosowi Smava.pl do połowy października za wzięcie nawet najmniejszej pożyczki obdarowywała pożyczkobiorcę kwotą 200zł. Ciesze się że o wszystkich tych okazjach na zarobienie bardzo łatwych pieniędzy mogłeś odpowiednio wcześniej przeczytać na blogu Pożyczki 2.0(Aby nie umknęły Ci kolejne pamiętaj o subskrypcji kanału RSS).

Konkurencja w świecie social lending ciągle rośnie, rezultatem jest kolejna promocja. Do końca listopada każdy z nowych użytkowników serwisu pożyczek społecznościowych kokos.pl może liczyć na gratisowy prezent o wartości 40zł! Warunki są następujące:

  • Powinieneś zarejestrować się z linka polecającego lub podczas rejestracji podać kod osoby polecającej – 49871ba4f2697. Jeśli jednak już kiedyś zarejestrowałeś się z linka polecającego(np. z linka na tym blogu) to jeśli spełnisz drugi warunek też otrzymasz równowartość 40zł!
  • Kiedy w ciągu trzech miesięcy od rejestracji zainwestujesz łącznie minimum 500zł lub weźmiesz pożyczkę dowolnej wysokości za pomocą  kokos.pl, na Twoje subkonto w serwisie trafi równowartość 40zł.

Dzięki pieniądzom zgromadzonym na subkoncie będziesz mógł szybciej i łatwiej dokonywać płatności za usługi. Tutaj możesz zapoznać się z regulaminem promocji.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

    Dodaj odpowiedź

    Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.