Darmowe weryfikacje na kokos.pl | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Darmowe weryfikacje na kokos.pl

KokosCoś bardzo dobrego zaczyna dziać się w polskiej branży pożyczek społecznościowych.  Niedawno temu  na blogu Pożyczki 2.0 mogłeś przeczytać o atrakcyjnej promocji firmy Smava.pl (promocja trwa do 15 października), tymczasem największy rodzimy serwis social lending – Kokos.pl nie czekał długo i niemal natychmiast odpowiedział konkurencji własną promocją.

Smava.pl daje każdemu pożyczkobiorcy 100zł prezentu za wzięcie nawet najmniejszej pożyczki, Kokos.pl jak na razie oferował 10zł podarunku za podanie podczas rejestracji kodu osoby polecającej. Teraz  Kokos.pl zdecydował się na zwolnienie użytkowników z opłat weryfikacyjnych i prowizji za udzielenie pożyczki. Ma to umożliwić nowym użytkownikom zapoznanie się z wszystkim funkcjami serwisu bez opłat. Promocja dotyczy tak nowych jak i aktualnych klientów serwisu(jest ich obecnie ponad 63 tysiące). W ramach promocji jedyną opłatą związaną z rozpoczęciem korzystania z Kokos.pl jest koszt zrealizowania przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł w celu potwierdzenia posiadania rachunku bankowego. O tym jak się zarejestrować i jak wykonać przelew weryfikacyjny przeczytasz klikając na linki w tym zdaniu.

Do 1 listopada każdy użytkownik serwisu może bezpłatnie zamówić kompleksową weryfikację własnych danych, obejmującą potwierdzenie adresu zamieszkania, dowodu osobistego, numeru telefonu,  miejsca zatrudnienia i sprawdzenie użytkownika w BIK. Jeśli chcesz mieć dostęp do tanich pożyczek na kokos.pl, to właśnie teraz jest najlepszy moment aby za darmo wykonać weryfikacje dzięki którym staniesz się wiarygodny w oczach inwestorów i będziesz mógł uzyskiwać najniżej oprocentowane pożyczki.

Pełen regulamin promocji znajduje się tutaj.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

    Dodaj odpowiedź

    Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.