Pożyczka inwestorska w Zakra.pl | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Pożyczka inwestorska w Zakra.pl

zakraSerwis pożyczek społecznościowych Zakra.pl wprowadził niedawno do swojej oferty tzw. pożyczkę inwestorską. Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem potencjału zarobku z pożyczek społecznościowych to z całą pewnością powinieneś zainteresować się tym innowacyjnym produktem.

Aby otrzymać pożyczkę inwestorską należy:

Pożyczkę można łatwo otrzymać bo jej zabezpieczeniem są środki które jako inwestor zgromadziłeś w serwisie Zakra.pl. Jeśli z jakiś powodów nie spłacisz pożyczki inwestorskiej, to spłaty z pożyczek w które z kolei Ty zainwestowałeś powędrują bezpośrednio do Twoich wierzycieli. Dzięki tak mocnemu zabezpieczeniu oprocentowanie pożyczki inwestorskiej może być naprawdę niskie.

W przypadku, gdy starasz się o pożyczkę pod zabezpieczenie posiadanych przez Ciebie inwestycji w serwisie Zakra.pl , możesz wnioskować maksymalnie o 50% wartości Twoich otwartych inwestycjach.

Moim skromnym zdaniem pożyczka inwestorska to idealny sposób na zarabianie dzięki nie Twoim pieniądzom.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , ,

  Jedna odpowiedź do “Pożyczka inwestorska w Zakra.pl”

  1. Damian Says:

   Ciekawa opcja, na razie korzystam tylko z kokosa, ale widzę ze zakrą też się chyba trzeba zainteresować.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.