Pożyczka na telefon w kokos.pl | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Pożyczka na telefon w kokos.pl

karta pre-paid kokos.plLider rynku social lending, serwis kokos.pl zaoferował pożyczkobiorcom możliwość otrzymania pożyczki społecznościowej w każdej sytuacji i z każdego miejsca, gdzie jest zasięg sieci komórkowej, dzięki wysłaniu krótkiej wiadomości SMS. Pożyczka udzielona przez inwestorów zostanie przesłana poprzez szybki przelew BlueCash.pl prosto na konto bankowe powiązane z Twoją zbliżeniową kartą BZ WBK MasterCard PayPass którą otrzymasz od serwisu. Kiedy już zarejestrujesz się w kokos.pl będziesz mógł aktywować usługę pożyczka na SMS wybierając pozycję Karta Kokos.pl w lewym menu Twojego konta. Jeśli będziesz potrzebował szybkiej gotówki wystarczy abyś wysłał na numer 75550 SMS o treści:

POZYCZ [kwota]

Kwota może wynieść 500zł, 1000zł, 2000zł, 3000zł. Dla przykładu aby złożyć wniosek o pożyczkę wysokości 2000zł wystarczy wysłać SMS o treści:

POZYCZ 2000

Po otrzymaniu wiadomości SMS  kokos.pl automatycznie zweryfikuje i wystawi aukcję  pożyczkową na serwisie.

Dodatkowo warto abyś wiedział że:

 • aby zamówić usługę pożyczka na SMS musisz posiadać aktywną weryfikację numeru telefonu
 • nie będziesz mógł pożyczyć innych kwot niż standardowe 500zł, 1000zł, 2000zł, 3000zł
 • koszt wysłania wiadomości SMS to 6,10zł
 • otrzymasz powiadomienie SMS o tym czy żądana kwota została zebrana
 • Twoja aukcja wystawiona w ramach usługi będzie trwać maksymalnie 48 godzin
 • w Twoim koncie będziesz mógł określić parametry aukcji(okres spłaty, oprocentowanie i opis) jaka ma być wystawiona po otrzymaniu przez serwis wiadomości SMS
 • jeśli nie określisz parametrów aukcji domyślnie będzie to pożyczka na 12 miesięcy i oprocentowanie w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego (na dzień dzisiejszy jest to 20% w skali roku)
 • aukcja założona poprzez usługę Pożyczka na SMS będzie promowana na liście promowanych aukcji

Karty płatnicze z wizerunkiem kokosa po doładowaniu odpowiednią kwotą służą do wykonywania bezpiecznych płatności w technologii zbliżeniowej (PayPass). Płatności do kwoty 50 zł autoryzuje się zbliżając kartę do specjalnego czytnika. Powyżej tej kwoty należy posłużyć się indywidualnym kodem PIN. Z karty można także wypłacić pieniądze za pomocą bankomatu.

Jeśli działasz jako inwestor i posiadasz aktywną ofertę inwestorską będziesz otrzymywał powiadomienia e-mail o założonych przez Pożyczkobiorców aukcjach jeżeli ich parametry są zgodne z parametrami które wcześniej ustaliłeś. Pozwoli Ci to szybko udzielać opłacalnych pożyczek-chwilówek.

Regulamin usługi pożyczka na SMS przeczytasz tutaj.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: ,

  3 komentarze do “Pożyczka na telefon w kokos.pl”

  1. ynwestor Says:

   Ciekaw jestem, czy pożyczka na telefon się przyjmie.

  2. Arek Says:

   Jest to wielka niewiadoma, jeśli ja zarządzał bym serwisem kokos.pl to raczej skupiał bym się na innym kierunku rozwoju niż własna karta, ale może właśnie dlatego to ktoś inny a nie nie ja siedzi w zarządzie.

  3. Inwestycje Says:

   Jakoś uważam że pożyczki społecznościowe w Polsce ni do końca wypaliły.
   Na początku mojej przygody z nimi byłem pełen optymizmu i cieszyłem się z mojego średniego zyzku na poziomie 20%. Aktualnie z powodu kilku niesolidnych pożyczkobiorców zastanawiam się czy pokonam inflację. O lokacie już nie wspominając.
   Ciekaw jestem jak wygląda wasze doświadczenie z tego typu formą inwestowania.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.