Pożyczki społecznościowe na TED Talks | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Pożyczki społecznościowe na TED Talks

Bieda, pieniądze, miłość …i pożyczki społecznościowe. Gorąco zachęcam Cię do obejrzenia jednego z najbardziej inspirujących wystąpień na konferencji TED.

Pomysłową wizualizację tego jak dużo pożyczek społecznościowych przepływa między bogatymi a biednymi regionami globu  możesz obejrzeć we wpisie o pomocy społecznościowej. Czy inwestowałeś już na portalu kiva.org? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , ,

  3 komentarze do “Pożyczki społecznościowe na TED Talks”

  1. Mav Says:

   Kiva to bardzo dobre rozwiązanie, jednak jest to raczej pomoc biedniejszym niż model zarabiania. O ile na social lendingu w naszym kraju można zarobić, o tyle Kiva.org jest raczej zabawką dla bogatszych krajów, gdzie pożyczając biednemu mieszkańcowi Afryki 25$ możemy poczuć się lepiej.

  2. Arek Says:

   Możemy poczuć się lepiej ale i wydajniej pomagać. Moim zdaniem(opartym na książce „brzemię białego człowieka”) ogromne sumy przeznaczane na pomoc zagraniczną są obecnie niemal całkowicie marnowane(a nawet przynoszą straty). Dlatego warto szukać alternatywnych, lepszych sposobów.

  3. forex Says:

   Kiva jest OK.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.