Pożyczki społecznościowe w telewizji | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Pożyczki społecznościowe w telewizji

Telewizja

W opracowaniach na temat kredytów gotówkowych przygotowanych przez media internetowe często można przeczytać o  pożyczkach społecznościowych, jendak tradycyjne media jak do tej pory milczały o tym sposobie na tani kredyt. Grono osób mających pojęcie o istnieniu pożyczek społecznościowych postanowił poszerzyć lider rynku social lending – kokos.pl. Dwa klipy reklamowe emitowane są na tematycznych kanałach TVN, Polsat, At Media i promują hasło „Pociągnij z kokosa!”. Gorąco zapraszam Cię do oglądania:

Reklamy kokos.pl w telewizji są dla Ciebie jako użytkownika serwisów pożyczek społecznościowych czytelnym sygnałem że branża szybko rozwija się i rośnie w siłę, a ściąganie do serwisu pożyczkobiorców poprzez reklamy telewizyjne będzie skutkowało pojawianiem się jeszcze większej liczby okazji do osiągnięcia wysokiego zysku.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  3 komentarze do “Pożyczki społecznościowe w telewizji”

  1. lukaszpp Says:

   tak, branża się rozwija, ale wciąż brakuje dobrej konkurencji i rozwiązań prawnych. Reklamy w telewizji są dobrym sposobem, żeby pokazać większej ilości ludzi alternatywę dla banków.
   Mam nadzieję, że to zwróci uwagę opinii publicznej, a nie tylko przyniesie zyski kokosowi.

  2. Arek Says:

   Moim zdaniem taka promocja idei social lending przyniesie korzyści zarówno pożyczkobiorcom którzy poznają tańszą alternatywę, inwestorom którzy będą mogli pożyczać większej ilości osób, branży pożyczek społecznościowych bo zwiększy się świadomość społeczna a także kokos.pl który jest przecież największym serwisem w tej branży.

  3. kalkulator inwestycyjny Says:

   @lukaszpp zgadzam się z to bą w zupełności jeśli chodzi o nikłą konkurencje oraz niejasne regulacje prawne w tym zakresie. Jest to niewątpliwie czynnik zniechęcający ludzi to tego typu rozwiązań (w tym i mnie)

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.