Pożyczki społecznościowe warte 130 milionów | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Pożyczki społecznościowe warte 130 milionów

Według ekspertów z firmy Blue Media SA, polski rynek pożyczek społecznościowych jest obecnie wart 130 milionów zł. Jeszcze ciekawsza jest udostępniona przez Kokos.pl grafika informacyjna.

statystyki kokos

Statystyka udzielanych pożyczek mówi sama za siebie, ilość składanych wniosków o pożyczkę na przestrzeni minionych lat była w przybliżeniu stała, jednak średnia kwota pożyczki szybko rosła(w ciągu trzech lat wartość ta zwiększyła się dwukrotnie!).

Większa kwota pożyczki to przede wszystkim bardziej opłacalna jej ewentualna windykacja, bo koszty podstawowych działań windykatora są znacznie mniejszą częścią kwoty długu.

Grafika pochodzi z materiałów przygotowanych przez Kokos.pl z okazji ich 4 urodzin. Z okazji urodzin można zakupić promocyjny pakiet weryfikacji dla nowych użytkowników warty 29zł za 1zł, lub dla obecnych użytkowników weryfikację BIG wartą 12zł także za 1zł. Moim zdaniem warto odwiedzić w najbliższych dniach Kokos.pl, a także śledzić tego bloga poprzez kanał RSS(Co to jest RSS?) bo już wkrótce ukażą się na nim informacje o kolejnych urodzinowych akacjach kokosa.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , , ,

  4 komentarze do “Pożyczki społecznościowe warte 130 milionów”

  1. Damian Says:

   Jest info ile spośród tych pożyczek jest pożyczana w punktach naziemnych?

  2. Arek Says:

   Niestety nie ma. Może warto zapytać kokos.pl o to, tylko powiedz dlaczego akurat to jest dla Ciebie interesujące;)

  3. Tomek Says:

   W sumie jakoś mnie to nie dziwi, tyle mogłyby zarobić banki dając lepszą ofertę, ale dobrze, że takie coś jest. Dla nas zwykłych ludzi…

  4. Marcin Says:

   I bardzo dobrze, niech SL rozwija się szybko i sprawnie. W końcu jakaś duża alternatywa dla banków 🙂

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.