Promocja – pożyczka bez prowizji | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Promocja – pożyczka bez prowizji

Promocyjny brak prowizjiDo końca lutego 2014 na portalu pożyczek społecznościowych Kokos.pl można wziąć pożyczkę bez prowizji – tak świętowane są 6 urodziny serwisu.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , ,

  4 komentarze do “Promocja – pożyczka bez prowizji”

  1. geronimo Says:

   Pożyczałem kiedyś ludziom pieniądze na kokosie. Akacja okazała się jednak mało opłacalna, jak ilość oszustów przekroczyłą ilość uczciwych pożyczkobiorców. Było to jakies 4 lata temu. Nie wiem, czy są wprowadzone jakieś bardziej doskonałe mechanizmy ochrony kapitału. wcześniej byłą możliwość ubezpieczenia i windykacji, ale działało to słabo,

  2. Arek Says:

   Myślę że sytuacja się poprawiła – oszuści (przynajmniej Ci z większym stażem) zostali zidentyfikowani i nikt nie pożycza im pieniędzy. Wprowadzono kilka nowych weryfikacji. Niespłacony dług można odsprzedać na rynku wtórnym. W teorii funkcjonuje także instytucja gwarantowanych pożyczek.

  3. Jacek Says:

   No właśnie – dołączyłbym do Kokosa jako inwestor, ale obawiam się nieuczciwych pożyczkobiorców… Najwyżej spróbuję z niewielkim kapitałem i zobaczymy.

  4. Arek Says:

   Nawet 100-500 zł wystarczy aby sprawdzić czy odpowiada nam taka forma inwestowania.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.