Promocja tylko dla czytelników Pozyczki20.com | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Promocja tylko dla czytelników Pozyczki20.com

Promocja Pozyczki20.co i SekrataOpłaca się być czytelnikiem bloga Pozyczki20.com. Możesz dowiedzieć się interesujących rzeczy o pożyczkach społecznościowych, nauczyć się inwestować, ale też skorzystać na dodatkowych gratisach jak ten który zaczyna obowiązywać od dzisiaj.

Każdy kto zarejestruje się(lub już zarejestrował) w Sekrata.pl z linka na Tym blogu i wyśle mail z informacją o tym fakcie do serwisu dostanie gratisowo 7zł na dokonanie weryfikacji obowiązkowych.

Zarejestrowanie się z tego linka uprawnia Cię do otrzymania gratisu

Gratisowe 7zł wystarczy Ci na dokonanie wszystkich obowiązkowych weryfikacji.

Dla inwestorów:

 • numeru konta bankowego
 • numeru telefonu

Dla pożyczkobiorców:

 • numeru konta bankowego
 • numeru telefonu
 • dowodu osobistego
 • drugiego dokument tożsamości

Tylko osoby zarejestrowane z bloga Pozyczki20.com mają szansę dostać gratisowe 7zł. Jeśli już kiedyś zarejestrowałeś się z linka na tym blogu to nie czekaj tylko pisz do Sekraty. Jeśli jeszcze nie masz konta w tym serwisie to je załóż i zyskaj za darmo możliwość inwestowania oraz uzyskiwania tanich pożyczek.

Aby nie przegapić kolejnych promocji możesz subskrybować bloga za pomocą kanału RSS(Co to jest RSS?).

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , ,

  2 komentarze do “Promocja tylko dla czytelników Pozyczki20.com”

  1. wodzu92 Says:

   Witam. Zalozylem wlasnie konto z linku na blogu. Jak moge dostac bonusowe 7zl???

  2. Arek Says:

   Cześć. Musisz o tym napisać maila do Sekrata.pl, w treści podając że zarejestrowałeś się z bloga Pożyczki 2.0 i oczekujesz na 7zł premii.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.