Promocja zakra.pl na Facebook | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Promocja zakra.pl na Facebook

ZakraPo promocyjnych akcjach w których kokos.pl rozdawał za darmo karty płatnicze swoim fanom na facebook, a potem w ramach konkursu przelewał na nie pieniądze, przyszła pora na podobne działania ze strony serwisu zakra.pl.

Aby uzyskać prezent dzięki nowej promocji wystarczy polubić zakrę na portalu facebook lub dołączyć do ich profilu na Bloggerze, Naszej klasie, Myspace lub Tweeterze, a następnie wysłać wiadomość na adres emaliowy info@zakra.pl w której zawarte będą nazwa użytkownika z portalu na którym dodałeś zakrę do swoich znajomych i wybrana przez Ciebie nagroda. A dostępne są:

 • Bezpłatne przedłużenie wniosku o 7 dni
 • Jedna wybrana przez Ciebie weryfikacja (poza weryfikacją tożsamości)
 • Dodatkowy punkt na Twoim koncie

Jeśli polecisz profil zakry swoim znajomym którzy skorzystają z Twojego polecenia to również otrzymasz prezent. Opcje do wyboru pozostają w takim przypadku bez zmian.

Promocja trwa do odwołania. Aby nie przegapić i wykorzystać kolejne promocje w pożyczkach społecznościowych nie zapomnij subskrybować bloga Pożyczki 2.0 za pomocą kanału RSS(Więcej o tym co to jest RSS przeczytasz tutaj)

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , , ,

  2 komentarze do “Promocja zakra.pl na Facebook”

  1. lukaszpp Says:

   Warto też wspomnieć, że za polecenie również są nagrody 🙂
   „Będziemy Ci wdzięczni jeśli polecisz nasz profil również swoim znajomym. Za każdą osobę, która skorzysta z Twojego polecenia i dołączy do naszego profilu, również otrzymasz prezent. Opcje wyboru pozostają bez zmian.”

  2. Arek Says:

   lukaszpp – wielkie dzięki, już zamieściłem tę informację we wpisie.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.