Promocyjna lokata lepsza niż pożyczki społecznościowe | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Promocyjna lokata lepsza niż pożyczki społecznościowe

Lendico

Na tym blogu mogłeś już przeczytać o tym jak wypada porównanie pożyczek społecznościowych i lokat bankowych. W porównaniu zwyciężyły pożyczki, ale artykuł nie obejmował niecodziennych sytuacji takich jak aktualna promocja w IdeaBank gdzie za samo założenie lokaty Happy możesz otrzymać premię 50 zł.

Oprócz bonusu lokata ma także inne zalety:

 • Jest oprocentowana na 5%,wyżej niż stawka rynkowa
 • Minimalna kwota to 1 tys. złotych
 • Trwa tylko 3 miesiące
 • Nie trzeba zakładać konta bankowego ani kupować żadnego produktu finansowego
 • Mam w tym banku lokaty od paru lat i mogę go polecić!

Minusy:

 • Zakładając lokatę można narazić się na telefony marketingowców którzy będą chcieli nam wcisnąć kolejne produkty finansowe. Całkiem przypadkowo odkryłem jednak lekarstwo na te problemy – podczas takiej rozmowy należy wyraźnie zaznaczyć że prosimy o wypisanie z listy klientów do których wykonywane są telefony. U mnie zadziałało i od ponad roku nie dostałem od IdeaBanku żadnego telefonu.
 • Promocja obejmuje tylko nowych klientów IdeaBank
 • Promocja trwa jeszcze niecały miesiąc

A tutaj jeszcze filmik od IdeaBanku:

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi:

  7 komentarzy do “Promocyjna lokata lepsza niż pożyczki społecznościowe”

  1. Surowy Says:

   W jaki sposób zakończyć tą lokatę po 3 miesiącach żeby się nie przedłużyła?

  2. Arek Says:

   Logujesz się na konto, klikasz na opcje lokaty i zmieniasz odnawialana na nieodnawialna.

  3. jagaja Says:

   Witam,
   Skorzystałam z linka i lipa. Podałam swój adres mailowy. Otrzymałam linka aktywacyjnego gdzie z automatu byłam zalogowana i to wszystko. Panel który trzeba nacisnąć, by otrzymać premię nie działa. Nie wyświetla się też żadna informacja np o starej przeglądarce itp. Zresztą próbowałam na dwóch. Wylogowałam się więc i zaczął się większy cyrk – podane hasło nie jest przyjmowane. Wysłałam dwie prośby o nowe hasło – to samo. Promocja niby ma trwać do 05.10.2014 ale już widzę, że się zakończyła. Nie podoba mi się to, że w ten sposób Agora wyłudziła mój adres mailowy do przesyłania spamu. Do tego jeszcze informacja, że na założenie lokaty mam 30 minut. Można więc przypuszczać, że po 30 minutach wszystko się odblokuje i dostanę informację, że no upss – nie zmieściłam się w limicie czasu. Lipa ogólnie i nie polecam, bo jakie można mieć gwarancje, że te cyrki nie powtórzą się przy usiłowaniu nieprzedłużania lokaty i wypłacie pieniędzy.

  4. Arek Says:

   Witam, dziękuję za informacje, bardzo mi przykro że została Pani tak potraktowana. Postaram się wyjaśnić sprawę z Agorą.

  5. bezpieczny-zysk.com Says:

   Ostatnio pojawiła się jakaś nowa lokata od Aviva. Trochę to dziwne i zastanawiam się czy to nie ściema. Ktoś może korzystał już?

  6. Arek Says:

   Ja nie;)

  7. Michalina Says:

   Fajna oferta 🙂

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.