Przeczytaj co piszą o social lending w prasie biznesowej (linki) | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Przeczytaj co piszą o social lending w prasie biznesowej (linki)

GazetyOsoba Alberta Kaczmarczyka, rekordzisty Polski w pożyczkach społecznościowych, który pożyczył tym sposobem już ponad milion złotych, stała się ostatnio prologiem dwóch artykułów o social lending w renomowanych czasopismach.

„Początkowo brałem małe pożyczki w sieci z krótkim okresem spłat. Dzięki rozpoznawalności mojej firmy zyskałem duże zaufanie w oczach inwestorów. A dzięki temu odkryłem nowy, dobry i tani sposób finansowania mojej działalności. Najważniejsze, że bez zbędnej papirologii i miliona pytań. Serwisy internetowe są bardziej konkurencyjne od banków, które nawet do niewielkiej pożyczki żądają przedstawienia bardzo dużej liczby dokumentów”

czytamy słowa Pana Alberta w BLOOMBERG BUSINESSWEEK POLSKA z 2013-04-15, cały artykuł dostępny jest tutaj.

O rekordziście Polski w pożyczkach społecznościowych, oraz także szerzej o ekonomii „dzielenia się” przeczytamy w Newsweeku.

Zapraszam do lektury!

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , , , , , ,

  6 komentarzy do “Przeczytaj co piszą o social lending w prasie biznesowej (linki)”

  1. Qulin Says:

   No ale coś biznes Pana Alberta ostatnimi czasy pada, ponieważ są znaczne problemy ze spłatą…

  2. Arek Says:

   Skąd masz takie wieści?

  3. Krzysztof Says:

   Pan Albercik to kolejna piramida finansowa.

  4. Geoarbitraz Says:

   Dla fanów tematu polecam poszukanie informacji o SL sprzed kilku lat. Choć obecnie jest to kilka ciekawych serwisów, to jednak osiągane wyniki są baaaardzo dalekie od prognoz z początku działania branży w naszym kraju.

  5. Arek Says:

   Ja proponuję popatrzeć na prognozy serwowane przez fundusze i doradców finansowych, one są dopiero dalekie od rzeczywistości;)

   Moim skromnym zdaniem 99+% wszelkich prognoz finansowych jest bezwartościowych. Nie ma się co łudzić że szczęśliwie trafimy akurat na dobry 1%.

  6. office technology Says:

   Then send the postcard to all of the addresses in your area, and try to draw customers in. Make the process pain-free with debt collection software for a small business that automates this tedious process and adds to your company’s bottom line.

   A customer is injured while using a product you sold and
   files a claim for indemnity.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.