Przyjemne odnawianie pożyczki | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Przyjemne odnawianie pożyczki

WKoloPożyczkobiorcy często potrzebują pieniędzy z pożyczki nieco dłużej niż pierwotnie to zadeklarowali. Serwis Sekrata.pl wychodząc naprzeciw tym potrzebą niedawno znacznie ułatwił przedłużanie pożyczek. Jak to działa?

 • Pożyczkobiorca chcący przedłużyć aukcję 7,15 lub 30 dniową klika na przycisk ODNOWIENIE tym samym wysyłając informację do inwestora,
 • inwestor akceptuje odnowienie pożyczki,
 • zostaje zawarta nowa pożyczka spłacająca zaległe odsetki starej pożyczki, ewentualny bonus dla inwestora trafia na jego subkonto.

Istnieje także możliwość wysłania prośby o przedłużenie pożyczki przez inwestora.

Podobne rozwiązanie dostarcza linia pożyczkowa serwisu Zakra.pl. Należy także pamiętać żeby przy rolowaniu długu w zaprezentowany sposób nie wpaść w objęcia pętli zadłużenia, o co przy nierozważnym korzystaniu z wymienionych narzędzi może być wcale nie trudno.

Pamiętaj że ciągle każdy czytelnik bloga pozyczki20.com może dostać parę dodatkowych złotówek za rejestrację w Sekreta.pl.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , , ,

  5 komentarzy do “Przyjemne odnawianie pożyczki”

  1. Qulin Says:

   Całkiem spoko sprawa, ciekawe czy na kokosie coś takiego się pojawi w niedługim czasie 😉

  2. Tomasz Says:

   Kokos.pl ma od dawna opcję „spłać swoje raty” 😉

  3. Arek Says:

   Zgadza się;) Zainteresowanych odsyłam do wpisu o społecznościowej pożyczce konsolidacyjnej.

  4. Gra na giełdzie Says:

   Ogólnie rozpoczął się teraz szał pożyczek w Polsce i obawiam się, że nie świadczy to zbyt dobrze o kondycji przeciętnego gospodarstwa domowego.

  5. Arek Says:

   Nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Ilość udzielanych pożyczek bardzo powoli rośnie, jest dość stabilna od dłuższego czasu. Za to rosną kwoty pożyczek – ale to znaczy że ludzie spłacają pożyczki i zyskują zaufanie inwestorów.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.