Richie – bezpieczne inwestowanie | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Richie – bezpieczne inwestowanie

bezpieczeństwo w pożyczkachOstatnio na blogu Pożyczki 2.0 mogłeś przeczytać o dość zaskakującym pomyśle serwisu kokos.pl który zaproponował Tobie i innym użytkownikom możliwość pożyczania bądź inwestowania w szybkie społecznościowe pożyczki  SMS. Nie da się przewidzieć w którą stronę będzie rozwijał się rynek pożyczek bezpośrednich czego dowodem jest kolejna, arcyciekawa inicjatywa – Richie.pl. Serwis oferuje przeprowadzanie dodatkowych płatnych weryfikacji dla pożyczkobiorców i na ich podstawie wystawianie rekomendacji inwestycyjnych dla inwestorów.  Spośród oferty na Twoją szczególną uwagę zasługują dwa punkty:

 • Kiedy jako użytkownik zainwestujesz w rekomendowaną aukcję i mimo starań serwisu pożyczkobiorca nie odda należnych Ci pieniędzy to Richie.pl zobowiązuje się  zwrócić Ci całą zainwestowaną kwotę! Takie rozwiązanie niweluje ryzyko poniesienia straty podczas inwestowania w rekomendowane przez serwis aukcje.
 • Jeśli weryfikacja która znacząco zwiększa szanse pożyczkobiorcy na otrzymanie pożyczki nie przebiegnie pomyślnie, to serwis zwraca pożyczkobiorcy całą opłatę.

Aby skorzystać z usług Richie.pl należy najpierw założyć konto na kokos.pl. Podsumowując, ta ciekawa nowa inicjatywa jeśli będzie rozwijana może całkowicie zmienić obraz pożyczek społecznościowych, pomagając zarówno pożyczkobiorcom jak i inwestorom. Każda Twoja opinia o nowym pomyśle pozostawiona w komentarzach będzie bardzo cenna.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  5 komentarzy do “Richie – bezpieczne inwestowanie”

  1. Bremes Says:

   Czyli jest to właściwie takie płatne ubezpieczenie pożyczki? Płacisz za rekomendacje inwestycyjne i w razie niespłacenia dostajesz cała zainwestowana kwotę. Pytanie tylko, ile kosztuje ta usługa i czy dostanę również obiecane procenty czy tylko mój wkład?

  2. Centre Says:

   Usługa kosztuje 2-3% inwestowanej kwoty, w zależności od wykupionego pakietu punktów. Skuteczność ponad 98%. Zwracany jest zainwestowany kapitał. Pozdrawiam Maciek Centre. gg:24950863. email: rquared@gmail.com

  3. Arek Says:

   Ubezpieczenie jak to nazywasz obejmuje tylko kapitał, jest to coś podobnego do lokat strukturyzowanych gdzie gwarantowany jest zazwyczaj tylko kapitał(ale potencjał zysku i jego pewność są większe w wypadku pożyczek społecznościowych niż takich lokat). Za zakup 1pkt możesz zainwestować 50zł, przy zakupie jednego punktu wychodzi 1,50 zł zaś przy większych pakietach cena się obniża np. pakiet max 200pkt za 195 zł.

  4. Adam Says:

   A mnie raczej interesuje jaka mam pewność poza zapowiedzianymi obietnicami że serwis richie odkupi ode mnie dług? Czy podpisuje się w tej sprawie jakiś stosowny dokument ? Czy w przypadku gdyby Richie nie chciał odkupić długo to czy mam jakieś podstawy prawne aby się tego od nich domagać, jakie sa podstawy prawne w tej kwestii.

  5. Centre Says:

   Jako potwierdzenie zakupu usługi – wystawiana jest przez Richie.pl – Faktura VAT. Szczegóły na Richie.pl oraz kontakt@richie.pl

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.