Tylko w tym tygodniu weźmiesz pożyczkę za 3zł | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Tylko w tym tygodniu weźmiesz pożyczkę za 3zł

urodziny kokos.pl - urodzinowy muffinTrwają obchody 3 urodzin największego w Polsce serwisu pożyczek społecznościowych, akurat w tym przypadku to solenizant rozdaje prezenty.

Z okazji urodzin w tym tygodniu (do 6 lutego) możesz za zaledwie 3zł przeprowadzić wszystkie obowiązkowe weryfikacje: bazy dłużników za 1 zł, rachunku bankowego za 1 zł i telefonu komórkowego za 1 zł. Moim zdaniem warto skorzystać z okazji i już wkrótce móc ubiegać się o pożyczkę(wspomnę jeszcze że dodatkowo za założenie konta z tego linka dostaniesz ekstra kilka złotych prezentu dopisanego do twojego subkonta:)

Drugi urodzinowy prezent jest skierowany ściśle do inwestorów, a jest nim darmowy pakiet 30 smsów w nowej usłudze autoposzukiwacz SMS. Działa to w ten sposób że najpierw w specjalnym panelu określasz jakie wymagania muszą spełniać aukcje żebyś był nimi zainteresowany, a kiedy taka aukcja pojawi się na serwisie to Ty będziesz o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony wiadomością SMS. Nie będziesz musiał ciągle przeglądać nowych aukcji, czy nawet sprawdzać maila tak jak to było do tej pory! Również gorąco zachęcam do skorzystania z tej promocji.

To tyle kokosowych prezentów na ten tydzień, ale nie zapominaj że Kokos.pl przygotował jeszcze inne niespodzianki na nadchodzące dwa tygodnie. Dobrze żebyś ich nie przeoczył.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  Tagi: , ,

  2 komentarze do “Tylko w tym tygodniu weźmiesz pożyczkę za 3zł”

  1. Damian Says:

   Ja już skorzystałem 😉 Innych też zachęcam – ogólnie na kokosie inwestuje, ale jakby była potrzebna pożyczka to 3 zł to dobra promocja.

  2. Arek Says:

   Cieszę się. Korzystajmy w tym tygodniu i nie przegapmy następnych promocji w pożyczkach społecznościowych(na kokosie w tym miesiącu na pewno będzie pod tym względem bogato).

   Szykuje się też specjalna promocja dla czytelników tego bloga więc zapraszam do regularnych odwiedzin w ciągu najbliższych dni:)

   Damian, mam nadzieję że jako aktywny inwestor na serwisach social lending jeszcze kilka razy podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach:)

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.