"Złote" 10 dni | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

„Złote” 10 dni

SeaTowersMoże zaciągnąłeś dług i właśnie zrozumiałeś że wolał byś jednak nie mieć kredytu, lub na przykład mieć w zamian pożyczkę społecznościową – jeśli od podpisania umowy nie minęło więcej niż 10 dni nic straconego!

Pamiętaj że zawsze, bez podania powodu, masz prawo zmienić decyzję odnośnie podpisanej umowy kredytowej (i nie tylko) w terminie do 10 dni od jej zawarcia jeśli była zawierana offline. Jeśli umowę zawarłeś na odległość (list, Internet) masz 14 dni na zmianę decyzji.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  2 komentarze do “„Złote” 10 dni”

  1. jarmijana Says:

   Witaj, bardzo pomocny blog, będę zaglądać częściej 🙂

   Szukam informacji, ale pogubiłam się już w tym wszystkim.
   Może Ty będziesz w stanie udzielić mi odpowiedzi? 🙂
   Mianowicie inwestuję na zakramini, dużo pożyczek, bo wiadomo na krótki czas, w sumie mam tam obecnie zainwestowane 10 000 zł.
   Oczywiście pragnę zapłacić podatek, ale czy wymagane jest ode mnie prowadzenie działalności gospodarczej?

   Pozdrawiam

  2. Arek Says:

   Cześć, niestety orzeczenia sądów różnią się w tej sytuacji. Jakaś część sądów uzna że jest to działalność gospodarcza:( Przepisy są niejasne.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.