Znamy więcej szczegółów o następcy Smavy | Pożyczki 2.0
Pożyczki 2.0
Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

Znamy więcej szczegółów o następcy Smavy

KwiatkiW poprzednim wpisie mogłeś przeczytać o transakcji zakupu serwisu pożyczek społecznościowych Smava.pl przez Finansowo.pl, inny serwis z tej samej branży.  Dzięki wywiadowi jaki dla serwisu bankier.pl udzielił prezes zarządu Kreativ sp. z o.o. Rafał Agnieszczak wiadomo już że Finansowo.pl pozostanie na rynku i swoją ofertę będzie kierowało do osób młodych, starając się jednocześnie stworzyć dobrze działającą społeczność, natomiast następca Smava.pl będzie nastawiony na osoby powyżej 25 roku życia. Z wywiadu dowiesz się że nie nastąpi wielka rewolucja w sposobie udzielania pożyczek społecznościowych, klientów czekają jedynie kosmetyczne zmiany, ale za to pierwszoplanową rolę w nowej Smavie (jeszcze nie wiadomo jak będzie nazywał się nowy serwis) będzie grał marketing tak aby social lending był „ładnie opakowany” i dzięki temu zyskał aprobatę większej ilości osób, co z całą pewnością powinno przełożyć się na liczbę pożyczkobiorców i inwestorów oraz szybki wzrost tego młodego rynku.

Podobne wpisy:

Podziel się ze znajomymi tym wpisem!

  5 komentarzy do “Znamy więcej szczegółów o następcy Smavy”

  1. Robert Says:

   Może nareszcie coś się ruszy na tej Smavie bo mają strasznie mało pożyczkobiorców.

  2. Nomad Says:

   Zaczynam się bać podejścia p. Agnieszczaka do biznesu SL. On na prawdę chyba nie wie (albo co gorsza ma w nosie) co się dzieje na Finansowo.pl.
   Pytanie: czy w pogoni za „restrukturyzacją” smavy i za rozbudową SL nie zepsuje bezpieczeństwa smavy.

  3. Arek Says:

   Wszystko okaże się już 10 Maja, myślę że bezpieczeństwo Smavy nie ucierpi bo nie są zapowiadane są jakieś duże zamiany. Z drugiej strony cieszy mnie skupienie się na marketingu gdyż wiele biznesów padło dlatego że ich twórcy myśleli że dobry produkt sprzeda się sam, tak niestety nie jest.

  4. Nomad Says:

   10 maja mineło i jak na razie znamy tylko nazwę nowego portalu. spóźnienie będzie kolosalne

  5. Arek Says:

   Z jednej strony niedotrzymanie terminu to nie jest oznaka profesjonalizmu, z drugiej lepiej przesunąć datę premiery niż wypuścić na rynek niedopracowany produkt.

  Dodaj odpowiedź

  Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.